Tak jak obiecałam…działam? już się nie mogę doczekać, kiedy się z Wami spotkam na warsztatach z masy solnej. Kochani sprawa przedstawia się następująco. Moja Pracownia wyrusza w teren?

Przede wszystkim dojeżdżam do Was na indywidualne i grupowe zajęcia.  Przywiozę ze sobą wszystko to, co będzie nam potrzebne do stworzenia małych dzieł?na miejscu będziemy potrzebować tylko piekarnik, ale niekoniecznie…artprodukty mogą po prostu schnąć na wolnym powietrzu..po wyschnięciu możecie pomalować je we własnym zakresie.

Zapraszam na warsztaty.
Osoby indywidualne ? dzieci i dorosłych.
Przedszkola
Szkoły
Gminne Ośrodki Kultury
⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️
Uwaga❗? warsztaty prowadzę również podczas przyjęć urodzinowych, spotkań integracyjnych, imprez okolicznościowych. ZAPRASZAM ?

Zapisy➡raczynska.magdalena@op.pl
Zainteresowanych proszę o kontakt… wyślę ofertę ?

raczynska.magdalena@op.pl

Ze sobą przywiozę: Masę solną, foremki, walki, deseczki, folię ochronną, papier do pieczenia, farby, pędzelki, kubeczki i wiele innych przydatnych przedmiotów, bowiem nasza wyobraźnia w kwestii lepienia, odciskania i wykrawania nie zna granic?

Podczas warsztatów będę chciała się  z Wami podzielić moimi doświadczeniami jak wykonać masę solna, jak ulepić aniołki, jak połączyć elementy, jak suszyć i przede wszystkim jak wykończyć, pomalować i ozdobić nasze prace???

Wykonamy anioły i ozdoby tematyczne. Z pewnością będzie to świetna zabawa ? podczas której stworzycie niepowtarzalne, własne małe dzieła. Będziecie mogli jest podarować komuś bliskiemu lub powiesić swoim w pokoju.

Poprowadzę zajęcia u Was w domu  ilość dzieci  3-10

Warsztaty chciałabym podzielić na dwa etapy, oczywiście wszystko zależy od Was i od tego, czy nasze małe dzieła wyschną na czas, abyśmy mogli przystąpić do malowania.

Masę solna można suszyć na dwa sposoby- w piekarniku (i jest to sposób szybszy), bądź też na „wolnym” powietrzu np.na kaloryferze (ale jest to sposób dłuższy – w zależności od grubości naszych małych dzieł)

I etap : lepienie i suszenie   

II etap: malowanie, ozdabianie i ewentualnie opakowaniea

Warsztaty przeznaczone są dla dzieci od 3 do …- nie chce ograniczać górnej granicy wiekowej, więc tu zostawiam wolną rękę ?

Wyślij zapytanie na

w odpowiedzi otrzymasz ofertę. W treści napisz ilość uczestników oraz miejsce, gdzie miałabym przyjechać. Każdy uczestnik warsztatów otrzyma dyplom potwierdzający udział w warsztatach?

raczynska.magdalena@op.pl w tytule proszę napisać WARSZTATY, proszę podać lokalizację i ilość uczestników. Na maila odpowiem tak szybko jak to możliwe wraz z propozycjami terminów.

Drodzy Rodzice – warsztaty to nie tylko czas dla Waszych dzieci, to również czas dla Was z Waszymi dziećmi? przemyślcie to?…….

Zalajkuj i udostępnij- dziękuję. Pozostaw komentarz?

Do zobaczenia MagdArt ❤

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.