Jestem na Instagramie i koniecznie zapraszam

TUTAJ

 

Cześć !

Raczyńska MagdArt to druga część mojej pracowni. Ci, którzy mnie znają dobrze wiedzą, że kwiaty i śluby, to moje główne zajęcie, ale w wolnej chwili mój czas wypełnia coś, co daje ogromną radość. Nie usiedzę w miejscu, nie jestem typem człowieka, który leży na plaży i odpoczywa. U mnie odpoczynek to robienie, tworzenie- jestem cały czas w biegu, w gonitwie myśli i pomysłów- TAK LUBIĘ. 

Po długich analizach, zmianach, przemyśleniach powstała z miłości do ładnych rzeczy, dodatków do Twojego domu, biura, salonu kosmetycznego, czy też gabinetu marka, a także osobiście dla Ciebie RACZYŃSKA MagdArt.

Dodatki, które tworzę to perełki, oryginalne i niepowtarzalne i nie ma takiej opcji, aby to, co wyszło spod moich rąk w dwóch identycznych egzemplarzach zaistniało 😉 Na pierwszy rzut oka będą podobne, ale nie identyczne.

Na pierwszym miejscu stawiam masę solną, z której powstają głównie anioły.

Codzienność podsuwa jednak różne pomysły,  więc to co u mnie znajdziesz to mój artystyczno- twórczy świat.

Co ważne- Pracownia jest w socialmedia- dodaj ją do ulubionych na Instagramie oraz na Facebooku

Mam nadzieję, że spodoba Ci się u mnie i zagościsz na dłużej. A jeśli chcesz być na bieżąco- koniecznie zapisz się do Newslettera i sprawdzaj skrzynkę mailową- dostaniesz ode mnie co pewien czas wiadomość.