Miesiąc maj pięknie pachnie wiosną, choć ten maj nie był zbyt łaskawy pod względem słońca i przyjemnych temperatur, to uważam, że jest udany. Udany przede wszystkim pod względem mojej pracy twórczej- gdzie w zaciszu mojej domowej Pracowni powstają anielskie pamiątki, prezenty na ten szczególny dzień.

Zawsze zaczyna się od mieszania, tworzenia i suszenia, a później malowania i oczywiście kończy się na pakowaniu i wysyłce 🙂

W tym roku zakończyłam już komunijne tworzenie- z aniołami startuję zazwyczaj już w marcu. Oczywiście zdarzają się zamówienia na już, na teraz, na tzw. jutro 😉 daję radę, a jak jest za późno, to po prostu odmawiam 🙁

Nie byłabym sobą, gdybym nie przedstawiła Wam mojej anielskiej, komunijnej armii- choć czasem zdarza się tak, że nie zdążę nawet pstryknąć zdjęć, takie mam tempo pracy.

Tym razem udało się i sesja odbyła się przy udziale tych oto aniołów.

Oczywiście były wersje dla dziewczynek i dla chłopców.

Zawsze mam pozytywne opinie od Was za co bardzo dziękuję. Większość z Was nawet dziwi się lekko- mówiąc, że w rzeczywistości są większe 😉 No tak, dokładnie- zdjęcia nie oddają w 100% rzeczywistości. Cieszę się bardzo, że Wam się podobają.

No cóż- pora się w tym maju już twórczo pożegnać.

Ostatnie zamówione sztuki wyjechały. Do zobaczenia w przyszłym roku komunijnym 😉

Magda


 

Zapraszam do artSKLEPU, gdzie anioły można zamawiać- komunijne na przyszły rok 😉

Pamiętaj, że anioł jest dobry na każdą okazję i bez okazji, dlatego też jeśli nie masz totalnie pomysłu na prezent, to tym bardziej zaglądnij i zamów anioła.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.